Woda- źródło życia!

Ponad dwie trzecie naszej planety znajduje sie pod wodą, 75 procent naszego ciała składa sie z wody. Bez niej, jak wiemy, życie byłoby niemożliwe. W Polsce każdy z nas zużywa codziennie ok. 65 litrów wody do czynności takich jak: picie, pranie, mycie samochodu, higiena osobista, podlewanie ogródka, zmywanie naczyń, sprzątanie, korzystanie z ubikacji oraz wiele innych.

W Polsce jakość wody różni sie znacznie w zależności od rejonu. Z twardą wodą mamy do czynienia, gdy poziom wapnia i magnezu rozpuszczonego w wodzie przekracza określone normy. Twardą wodą dotkniętych jest bardzo wiele gospodarstw domowych, powoduje ona również szkody w przemyśle. Ma ona niszczące skutki dla sprzętów domowych, zwiększa koszty ogrzewania, zużycie detergentów takich jak mydło, proszek do prania, płyn do zmiękczania czy zmywania. Kamień i osad tworzą zatory w boilerach i kotłach centralnego ogrzewania, w pralkach i zmywarkach powodują uszkodzenia elementów grzewczych, przez co prowadzą do kosztownych napraw lub wymiany urządzeń. Kamień osadza sie również na zlewie, wannie, kabinie prysznicowej i innych urządzeniach, które mają kontakt z twardą wodą. Nie wspominając już o nas samych -twarda woda powoduje, że nasza skóra jest wysuszona, włosy są sztywne i nie dają sie łatwo rozczesać. Po zainstalowaniu naszych zmiękczaczy, szybko zauważysz, że zużywana ilość detergentów znacznie się zmniejszy. Od tej pory mniejsza doza proszku czy płynu wytworzy intensywną pianę, potrzebną do usunięcia zabrudzeń. Twoje ubrania i naczynia zostaną ochronione przed przedwczesnym zużyciem, zmaleją rachunki za prąd i wodę. Z kuchni i łazienki znikną szpecące plamy i zacieki. Sprzątanie stanie się mniej uciążliwe, a także mniej kosztowne - unikniesz potrzeby zakupu drogich produktów usuwających kamień i osad.

Woda w naszych kranach, pomimo zapewnień specjalistów i spełnieniu określonych norm, zawiera wiele szkodliwych związków, których pozbycie sie w sposób przemysłowy byłoby pod względem ekonomicznym za dużym obciążeniem dla budżetu Państwa. Najgroźniejsze z nich to metale ciężkie, powodujące wiele ciężkich chorób układu pokarmowego oraz raka. Już dziś specjaliści przewidują, ze za dziesięć lat liczba chorych na raka w naszym kraju podwoi się. Ludziom już dzisiaj potrzebna jest czysta i zdrowa woda.

Dlatego nie oglądając się na innych, zadbaj o zdrowie swoje i najbliższej rodziny i wyposaż swój dom lub mieszkanie w dobry filtr do wody, który usunie z niej szkodliwe substancje.

Po zainstalowaniu filtrów naszej firmy będą Państwo mogli zapomnieć o uciążliwym kupowaniu i dźwiganiu drogiej wody w plastikowych butelkach. Poza tym woda butelkowana nie różni sie znacząco od wody płynącej z kranu, w niektórych przypadkach kupowanie taniej butelkowanej wody mija się z celem, gdyż zawiera ona znaczną ilość substancji szkodliwych, jest jedynie pozbawiona wyczuwalnego zapachu.

Klienci często zakładają, że każdy filtr, który kupią, usunie wszystkie szkodliwe substancje zawarte w wodzie w ich domu. Nic bardziej mylnego. Większość tanich filtrów nie spełnia norm co do jakości przefiltrowanej wody, która w niektórych przypadkach jest taka sama jak przed zastosowaniem filtra, a po jego dłuższym stosowaniu możemy być nawet narażeni na rozwinięcie się w jego wnętrzu grzybów i bakterii. Po pierwsze, trzeba wiedzieć, z jakim problemem mamy do czynienia, czego chcemy pozbyć się z naszej wody?

Większość filtrów, które usuwają chlor i większy lub mniejszy osad z wody, NIE usuwa jednak metali ciężkich, bakterii, a zwłaszcza nie zatrzymuje kamienia (związków wapnia i magnezu rozpuszczonego w wodzie). Kupując filtry do wody często kierujemy się mylnym sposobem myślenia. Dlatego też naszym zadaniem jest rzetelna informacja, która pozwoli na dokonanie właściwego wyboru filtra. Satysfakcja klienta jest gwarantowana.
  
imię:
nazwisko:
twój e-mail:
treść: